Gimnazjum im. Jana Pawła II w Seceminie

Patron - Jan Paweł II

"Wy jesteście przyszłością świata!
Wy jesteście nadzieją Kościoła!
Wy jesteście moją nadzieją!"

Wychowawcy

Klasa IIIA - mgr Bogumiła Piątkiewicz
Klasa IIIB - mgr Danuta Rokosz

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Członkiem stajemy się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły. Przestajemy nim był w momencie, gdy szkołę opuszczamy. Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zaangażowany w życie szkoły - masz prawo wpływać na to, co się w niej dzieje. Możesz z tego prawa korzystać na różne sposoby - organizując szkolną drużynę piłki lub  uczestnicząc w akademiach z okazji szkolnych i państwowych świąt, pomagając w zbiórkach pieniędzy na rzecz i potrzebujących, pisząc artykuły do szkolnej gazetki. Te i wiele innych działań uczniowskich to właśnie aktywnoś? samorządu uczniowskiego - możliwości jest tyle, że każdy może znaleźć coś dla siebie .Gdy ktoś chce coś zmienić lub ma własne zdanie dotyczące jakiejś sprawy lub rzeczy związanej ze szkołą, to nie bójcie się tylko wyrażcie swoje zdanie. Porozmawiaj z opiekunem US albo z kimś z samorządu  !!!
        W roku szkolnym 2016/17, dnia 30 września odbędą się wybory, do Rady Samorządu Uczniowskiego i reprezentantów Samorządu Uczniowskiego poszczególnych klas.

Rada Samorządu Uczniowskiego

PRZEWODNICZĄCA:   DAGMARA SIKORSKA
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ:  MACIEJ PAWŁOWSKI
SKARBNIK:  IGA GUL