Tenis stołowy w Seceminie

 

        W dniach 27 i 29.03. w Szkole Podstawowej w Seceminie odbyły się półfinały wojewódzkie drużynowego tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w rocznikach 2003-2005 oraz 2006 i młodsi.    

    Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły, zdobywając awans do finału wojewódzkiego zwyciężając turnieje, w obu rocznikach zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. 

    Tenisiści z Secemina pokonali swoich rówieśników ze szkół w: Pilczycy, Grodzisku, Radkowie, Nagłowicach, Wólce, Jędrzejowie, Chlewicach i Krasocinie nie przegrywając żadnego meczu. 

    Zwycięskie zespoły wystąpiły w składzie: 

rocznik 2003-2005: Kosiec Oliwia, Pudło Kinga, Skrzypczyk Małgorzata, Pawlik Marcel, Kozieł Jakub

rocznik 2006 i młodsi: Żakowska Natalia, Rumin Natalia, Marek Adam, Walasek Maciej

    Kolejny sukces i awans do finału wojewódzkiego wywalczyła II drużyna chłopców z rocznika 2003-2005. Reprezentanci szkoły Lis Kacper i Pawłowski Maciej na zawodach w Kielcach po zaciętym meczu finałowym wygrali z tenisistami ze szkoły w Cudzynowicach zostając najlepszymi zawodnikami turnieju. 

    Największą niespodziankę rozgrywanych półfinałów wojewódzkich w których uczestniczyli reprezentanci Naszej szkoły sprawiły dziewczęta II zespołu. Najmłodsze zawodniczki wśród wszystkich startujących - Kijas Anita i Mędrala Katarzyna okazały się najlepsze na zawodach w Kielcach i awansowały do finału wojewódzkiego pokonując szkoły z Kielc nr 7 i 9 oraz Woli Jachowej. Bardzo dobrze spisali się również chłopcy w składzie Marzec Paweł i Gul Michał, którzy również będąc najmłodszymi na turnieju zajęli w nim II miejsce.